Ubytování

Kapacita pensionu je 46 lůžek. Ubytování lze rozdělit na dvě sobě nezávislé části.

Část první se nachází v suterénu a patře.

V patře je 31 lůžek na devíti pokojích: 3x2 lůžka, 4x4 lůžka a 1x5 lůžek. Čtyři pokole mají umyvadla. Devátý pokoj je zařízen jako apartmán (kuchyňka, jídelna, ložnice-čtyři lůžka, WC, sprchový kout + umyvadlo). V patře jsou sociální zařízení pro ženy i muže.

V suterénu najdete vstupní halu s šatnou a sušárnou,velkou zařízenou kuchyň (kuchyňské linky, lednice, sporáky, veškeré nádobí, varné konvice, mikrovlná trouba). Kuchyň je spojena s jídelnou. Dále je zde umístěno sociální zařízení pro ženy i muže.

Druhá část se nachází v pokroví a je zcela oddělena od první části penzionu.

Hostům je zde k dispozici velká společenská místnost - ideální pro pořádání oslav a posezení, hosté nemusí mít obavy, že budou svou zábavou rušit zbytek hostů.

Tato část disponuje 15 lůžky na čtyřech pokojích: 2x3 lůžka, 1x4 lůžka a 1x5 lůžek. Kromě velké společenské místnosti s jídelnou je zde také zařízená kuchyňka s příslušenstvím a sociální zařízení to je umyvadla, sprchy, WC pro ženy i muže.

V pensionu jsou místnosti pro úschovu lyží a kol.

Pravidla pro ubytování:

Celý pension
je nekuřácký. Domácí zvířata nejsou povolena, nutno přivést domácí obuv.

Nástup na rekreaci po 15 hodině, vyklizení pokoje do 11 hodin. Termíny v sezoně nejlépe sobota - sobota, mimo sezonu libovolně. S ohledem na obsazenost lze dohodnout příjezd i odjezd dle požadavku a možností.
Platba za rekreaci přímo na místě.

Stravování:


V případě zájmu
více osob lze stravu po domluvě zajistit, jinak je možnost stravy v 2km vzdálené Borové Ladě (dvě restaurace).

Pro toho
, kdo dává přednost rodinné pohodě a nechce být vázán na stravovací režim spojený s ubytováním jsou nespornou výhodou nadstandardně vybavené kuchyně pro vaření z vlastních zdrojů.